کار برتر - عمليات در مرزهاي پاكستان فردا اجرا مي‌شود
دانلود عکس الهام حمیدی وهمسرش , لباسمجلسی بچه گانه , عکس بازیگر ودانلود , آهنگ سردرگم از سامان جلیلی , عکس ارش برهانی و همسرش , دانلود اهنگ دقیقه های اخرازمرتضی پاشایی , عکس تایلند , کمد نوزاد , خانه نو عروس های ایرانی
رييس پليس مبارزه با مواد مخدر از اجراي عمليات مشترك در حوزه مواد مخدر در مرزهاي پاكستان خبر داد.

به گزارش ايسنا، سردار حسين آبادي امروز در حاشيه بازديد از شانزدهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها در جمع خبرنگاران گفت: طي روزهاي آتي اجلاس سه‌جانبه ايران، پاكستان و افغانستان در سازمان ملل برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به برگزاري اجلاس وزراي مواد مخدر به عنوان دستاورد اجلاس سه جانبه‌اي كه در تهران برگزار شده بود، افزود: اجلاس دوم قرار بود كه در پاكستان برگزار شود، اما به دلايل مسائلي كه در پاكستان وجود دارد، نشست پنجم در وين و با حضور مسوولان سازمان ملل برگزار مي‌شود.

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر جلوگيري از ورود مواد مخدر به كشور را از موضوعات نشست مذكور بيان و اضافه كرد: از جمله دستاوردهايي كه از اين برنامه‌ها به دست آمده، اين است كه ايران به عنوان مركز تبادل اطلاعات منطقه‌اي معرفي شده است.

به گفته سردار حسين آبادي، فردا (پنج‌شنبه) عمليات مشتركي را درمرزهاي پاكستان خواهيم داشت. همچنين براي اولين بار كارشناسان پليس افغانستان روز شنبه براي حضور در‌ اولين دوره آموزش سه هفته‌اي پليس مبارزه با مواد مخدر به تهران مي‌آيند.

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر تصريح كرد: حضور مطبوعات در عرصه مبارزه با مواد مخدر بيشترين كمك را به نيروي انتظامي در زمينه‌ كنترل سوءمصرف مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر داشته‌ است.

سردار حسين آبادي اظهار كرد: مسوولان نيز بيش از اين بايد در عرصه مبارزه با مواد مخدر سرمايه‌گذاري انجام دهند.

وي اضافه كرد: مطبوعات مي‌توانند مبارزه با مواد مخدر را از حيات خلوت به سمت جامعه بياورند كما اين كه در دو سه سال گذشته تلاش زيادي با كمك مطبوعات انجام شده است.

سردار حسين آبادي اظهار كرد: در عرصه مبارزه با مواد مخدر در وهله اول بايد مرزها را بست كه از ورود مواد مخدر به داخل كشور جلوگيري به عمل آيد و دوم آن كه پليس بايد به مسووليت خود به درستي عمل كند.

وي افزود: علاوه بر دو مورد فوق بحث درمان و پيشگيري نيز در دستور كار قرار مي‌گيرد كه مجددا در اين زمينه وسايل ارتباط جمعي مي‌توانند موثر باشند.

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر در ادامه گفت:‌ در حال حاضر در حوزه كشف مواد مخدر، حدود يك‌هزار تن ظرفيت در كشور است كه از اين ميزان 370 تن در استان‌ها بود و برآورد مي‌شود 300 تن نيز تا پايان سال كشف شود.

سردار حسين آبادي درباره طرح نجات نيز عنوان كرد: اين طرح از دو سال پيش با هدف جمع‌آوري معتادان در تهران و 10 كلان‌شهر آغاز شده است، زيرا پليس ديگر افراد معتاد را به عنوان مجرم نمي‌بيند.

وي با بيان اين كه در مرحله اول طرح هشت هزار معتاد تزريقي به مراكز درماني منتقل شدند، گفت: مرحله دوم اين طرح از اوايل ارديبهشت ماه در تهران و در 10 كلان شهر كشور با هدف جمع‌آوري و هدايت معتادان به مراكز درماني اجرا شد.

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر تصريح كرد: با توجه به اين كه پليس تجربه خوبي را در اين عرصه به دست آورد، در تلاش هستيم كه تمامي معتادان را به سمت مراكز درماني هدايت كنيم و آماري كه وزارت بهداشت در اين زمينه ارائه مي‌كند، حاكي از فشاري است كه پليس به جامعه درباره اين افراد وارد كرده است كه به صورت جدي نيز در سراسر كشور دنبال مي‌شود.

وي اظهار كرد: از اول مهر ماه سال جاري نيز طرح فشار و هدايت معتادان به مراكز درماني را در حال اجرا داريم كه در تهران و مراكز استان‌ها كه حجم بيشتري از مراكز درماني دارند به صورت گسترده‌تر انجام مي‌شود.

اجلاس سه جانبه ايران، پاكستان و افغانستان در سازمان ملل

اعتبارات امسال انسداد مرزها هنوز اختصاص نيافته است

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر درباره اعتبارات دولت و مجلس براي انسداد مرزها نيز اظهار كرد: براي سال جاري تعيين شده بود كه 135 ميليارد تومان اختصاص داده شود كه هنوز در گير و دار مسائل اداري است كه با توجه به اين كه هفت ماه از آغاز سال مي‌گذرد، اما هنوز اين امر محقق نشده كه اميدواريم در روزها و هفته‌هاي آينده اين كار صورت گيرد.

سردار حسين آبادي تصريح كرد: اگر در طول سه سال آينده، حدود 500 ميليارد تومان براي انسداد مرزها تخصيص داده شود، فكر مي‌كنم پروژه مرز كه در جنوب كشور تقريبا تا جنوب سراوان انجام شده از سراوان تا نزديك دريا نيز عقب است پيش رود. همان طور كه مي‌دانيد مناطق جنوبي بلوچستان كاملا رهاست و هيچ گونه انسدادي انجام نشده است.
نگارش در تاريخ 2015-08-18 توسط karebartar |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.